Casus Program

Daha önceden bildiğiniz bütün casus programlarını unutun. Çünkü artık çok daha kapsamlı, çok daha stabil ve çok daha gizli bir uygulamamız var. Telefon takip programları arasında en çok tercih edilen ve en güvenilir yazılım olan programımız, siz müşterilerimizin daha kaliteli hizmet alabilmesi adına kendini her geçen gün geliştirmeye devam ediyor.

İnsanların hayatlarında merak ettiği konulardan biri de karşısındaki insanın özel hayatında neler yaptığı, kimlerle konuştuğu gibi konular olmaktadır. Hal böyle olunca, ikili ilişkilerde bu merak daha da artmakta ve bazen bir şüpheden kavga sebebi doğmaktadır. Bu olumsuz durumları kafanızda büyütmek yerine artık cep telefonunuzun son teknoloji özelliğini kullanarak bu bilgilere kendiniz erişebileceksiniz.

Casus programı ile birlikte karşı tarafın o anda nerede olduğunu uydu üzerinde GPS konumuna bakarak görebilir, hatta kamerasını açarak ortam kaydı bile alabilirsiniz. Bununla beraber ortam sesini dinleyebilir veya bu kayıtları arşivleyebilirsiniz. Karşı tarafın cep telefonu sanki sizin elinizdeymiş gibi hissiyat yaratacak olan casus programı, telefon dinleme programları arasında en çok tercih edilen yazılım olmaktadır.

Karşınızdaki Kişinin Fotoğraf Galerisine Gizlice Girin

Kişinin takvim bilgilerine, kısa mesajlarına, en çok kiminle konuştuğuna, bütün aramaların tek tek kayıt edilmiş arşivlerine, fotoğraf ve video galerisine tek bir yazılım aracılığı ile ulaşabileceksiniz. Casus programı şu anda sadece Android telefonlarda çalışmakta olup, Android telefonların bütün modellerinde sorunsuz bir şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Özel bilgilerine erişmek istediğiniz kişinin cep telefonu ile kendi cep telefonunuzu eşleştirmeniz gerekecek olan uygulamadaki bu senkronize toplamda 3 dakikayı bulacaktır. Bu kısa süren eşleştirmenin hemen ardından artık cep telefonunuz bir dinleme cihazına dönüşecektir.

Piyasadaki Sahte Casus Programlara Dikkat

Casus programı hakkında piyasada onlarca farklı versiyon bulunmaktadır. Ancak burada dikkat etmeniz gereken nokta bu tip programlar, bazı şirketler tarafından virüslü bir şekilde dağıtılıp, haberiniz olmadan kişisel bilgilerinize erişim imkanı doğurmaktadır. Bu yüzden piyasada yıllardır aktif olarak hizmet veren şirketimiz, büyüyen profesyonel kadrosu ve binlerce referansı ile telefon takip programları konusunda kendisini kanıtlamış bir firmadır. Casus programı hakkında merak ettiğiniz sorular ve satın alma işlemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.