Dinleme Cihazı
Dinleme Cihazı

Dinleme Cihazı

Teknolojik ürün çeşitliliği arttıkça casus dinleme cihazlarına olan talep de bununla doğru orantılı olarak artmaktadır. Lakin casus dinleme cihazları eskiden fiziksel olarak dikkat çekerken, artık bu yöntem cep telefonlarına stabilize edilerek yazılıma dökülmekte. Bu da demek oluyor ki cep telefonlarınız ile başka bir cep telefonunu rahatlıkla dinleyebileceksiniz. Peki casus dinleme cihazı kullanabilmek için ne yapmak gerekli?

Cep Telefonunuzu Dinleme Cihazınıza Dönüştürün

Cep telefonunuzun casus dinleme cihazına dönüşmesi için yapmanız gereken ilk işlem, şirketimiz tarafından sunulan telefon dinleme programını satın almak olacaktır. Gerekli satın alma işlemini tamamladıktan sonra takip etmek istediğiniz cep telefonuna yapılacak 3 dakikalık bir senkron sonrasında karşı tarafa vereceğiniz telefon sizin dinleme cihazınız olacak. Kendi cep telefonunuzdan kontrol edeceğiniz cihaz, her kimin elindeyse, kiminle yazıştığı, kiminle sesli telefon görüşmesi yaptığı, kiminle kaç dakika konuştuğu gibi bilgiler anında sizlere aktarılacaktır.

Android işletim sistemli cep telefonlarında çalışan casus dinleme cihazı uygulamasının kullanımı da oldukça basittir. Kontrol panelinde göreceğiniz bütün özelliklerin aktif olarak kullanıldığı yazılımda Facebook, WhatsApp, Hangout, Line, Skype, Twitter, Instagram gibi sosyal medya uygulamalarında karşı tarafın ne yaptığını anlık olarak takip edebilecek ve mesajlarını okuyabileceksiniz.

Ön ve Arka Kameradan Gizli Çekim Özelliği

GPS üzerinden takip etmek istediğiniz kişinin günün her saati konumuna bakabileceğini casus yazılımında, aynı zamanda da kamerasını açarak ortamından görüntü alabileceksiniz. Örneğin bir arkadaşınız evde olduğunu söylüyor ve siz bundan şüphe duyuyorsunuz. Yapmanız gereken ilk şey casus dinleme uygulamasını açarak kamera modunu aktif etmek olacaktır. Ön kamera ve arka kamera olmak üzere iki farkı modu bulunan özelliği açtığınızda takip ettiğiniz kişinin telefon kamerası aktif olacak ve size canlı güvenlik kamerası gibi ortamı naklen aktaracaktır.

Casus Dinleme Cihazı ile Uzakları Yakın Edin

Casus dinleme cihazını edinmek için sitemizde bulunan telefon numarasını arayarak veya e-mail yolu ile bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Şirketimizin bünyesinde bulunan müşteri hizmetlerimiz casus dinleme cihazı konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.