Ebeveyn Takip Programı

Ebeveyn Takip Programı

Ebeveyn takip programı, kişilerin çocuklarını anlık olarak izlemesine imkan veren özel yazılımlardır. Bu yazılımlara casus program da denilir ve pek çok işlevi yerine getirme özelliğine sahiptir. Öyle ki, söz konusu programlar ile yapılan işlevlerin pek çoğu, emniyet tarafından dahi yapılamaz. Bundan dolayı bahsedilen yazılımlar, insanların beklentilerini rahatlıkla karşıladığı gibi çoğu zaman da bunların üzerine çıkmaktadır.

İnsanların en değerli varlıkları olan çocuklar, doğru ile yanlışı ayırma noktasında yeterince tecrübe sahibi değildir. Bundan dolayı da zaman zaman hatalar yapmaları söz konusu olabilir. Bu hatalar yanlış kişilerle arkadaşlık kurma ya da yanlış ortamlarda bulunma şeklindedir. Her ne kadar basit gibi görünse de söz konusu durumlar, çocukların bütün hayatlarının alt üst olmasına neden olabilir. Telefon dinleme programı, buna bağlı olarak çok önemli bir işlevi yerine getirir ve ailelerin çocuklarından haberdar olmasını sağlar.

Ebeveyn Takip Programı Nasıl Çalışır?

Ebeveyn takip programı, Android sisteme sahip olan mobil cihazlara kurulabilir. Kurulumu sadece 3 dakika süren bu program, sadece fizikken elde edilen cihazlara kurulabilir. Dolayısıyla da insanların sadece çocuklarını ya da diğer yakınlarını dinlemesi söz konusudur. Bahsedilen yazılımlar ile sınırsız bir dinleme yapılamaz.

Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra panel ile hedef telefon arasında direkt bağlantı sağlanır ve bu aşamadan sonra telefon dinlemesi yapılmaya başlar. Kullanıcıların ekstra bir işlem yapmasına gerek yoktur. Telefon dinlemek isteyen kullanıcılar bunu anlık olarak yapabilecekleri gibi panel üzerinden yapılan kayıtlarla da yapabilirler. Dolayısıyla da son derece önemli alternatifler söz konusudur.

Telefon Takip Programı Özellikleri

Ebeveyn takip programı, sadece dinleme yapma özelliğine sahip değildir. Söz konusu yazılım sayesinde yapılacak olan işlemler, çoğu zaman insanların küçük süreli bir şaşkınlık yaşamasını dahi sağlar. Buna bağlı olarak da ciddi bir avantaj söz konusudur. Telefon takip programı tarafından yapılacak olan işlemlerden bazıları şu şekildedir:

  • Telefon hattı ya da mobil uygulamalar üzerinden yapılan görüşmelerin dinlenmesi
  • GPS konum bulma
  • Ortam dinleme
  • Ortam izleme
  • Sosyal medya hesaplarının tamamına erişim
  • Telefon ekranını canlı olarak izleme
  • İnternet geçmişini görme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat