Numara Takip Programı

Numara Takip Programı

Numara takip programı, insanların kullanmış oldukları hatlara ait numaralardan yapılan bütün görüşmeleri anlık olarak takip etmektedir. Bu işlemi normalde polis dışında yapan kimse olmamasına karşın teknolojinin insanlara sunmuş olduğu bu hediye ile durum tamamen tersine dönmüş durumdadır. Böylece sıradan insanlar da sınırlı olmak şartıyla dinlemeleri yapabilmektedir.

Telefon dinlemesi, insanların farklı bilgiler elde etmesine yarayan önemli bir işlemdir. Söz konusu işlem için kullanıcıların bahsedilen programı satın almaları gerekiyor. Bunun haricinde ise yapılması gereken ekstra bir işlem yoktur. Program sayesinde istenilen bütün numaralar çok rahat bir şekilde dinlenmektedir. Fakat burada çok ince çizgi vardır ve o da dinlemelerin sadece program yüklü olan telefonlarda yapılacağına ilişkindir. Dolayısıyla da farklı bir cihazda dinleme yapılması söz konusu bile değildir.

Numara Takip Programı Kurulumu

Numara takip programı kurulumu, doğru bir şekilde yapıldığında dinlemelerin gerçekleşeceğinin bilinmesi gerekiyor. Casus yazılım olarak da adlandırılan söz konusu program, sadece Android telefonlara kurulabilmektedir. Farklı bir sisteme sahip olan mobil cihazlara kurulumun yapılması söz konusu bile değildir ki bu iş verilecek uğraş boşa gidecektir.

Kurulum son derece basit olmasına karşın bazı insanların tereddütleri vardır. Bunların giderilmesi ve kurulumun da doğru bir şekilde yapılması için videolar hazırlanmıştır. İnternette yer alan bu videolar izlendiğinde, kurulum sorunsuz bir şekilde yapılacaktır. Bu da insanların yükleme noktasında herhangi bir sorun yaşamasının önüne geçer. Bu aşamadan sonra ise bilinmesi gereken husus, takip işleminin direkt olarak başladığıdır. Panel ile hedef mobil cihaz arasında bağlantı kurulur ve dinlemeler böylece başlar.

Numara Takip Programı Fiyatları

Numara takip programı tarafından yerine getirilen işlevlerin son derece önemli olmasına bağlı olarak bu yazılıma olan ilgi her geçen gün artmaktadır. Yazılım ile telefon dinlemek isteyen kişiler amaçlarına ulaştığı gibi GPS konum bulma, ortam dinleme, ortam izleme ve sosyal medya hesaplarına giriş gibi çok sayıda işlem de yapılabilir. Telefon dinleme programı fiyatları ise yazılımın özelliklerine bağlı olarak artmakta ya da azalmaktadır. Bundan dolayı net bir rakam söylenmesi doğru olmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat