Spycep

Spycep

Spycep, cep telefonlarının dinlenmesi ve izlenmesi için geliştirilmiş olan özel bir yazılımdır. Söz konusu yazılım sayesinde artık sıradan kabul edilen normal insanlar da telefon dinlemesi yapabilme imkanına kavuşmuştur. İnsanların bu noktada ciddi bir isteği olduğu uzun süredir biliniyordu fakat mevcut teknoloji buna tam olarak izin vermiyordu. Gelişen teknolojinin insanların kullanımına sunmuş olduğu akıllı cep telefonları ile bu durum tamamen değişmiştir. Bu cihazların hem internet bağlantılarının olması hem de yazılım yüklenebilir özellik göstermeleri, telefon dinleme yazılımları için çıkış noktası oldu.

Akıllı mobil cihazlara yüklenen yazılımlardan birisi olan Spycep, sıradan bir uygulama olmayıp, insanların telefonları takip etmesinde etkin olarak rol oynamaktadır. Telefon takip işleminin de sadece dinleme olmayıp çok daha kapsamlı işlemler olduğunun da bilinmesi gerekiyor. Hal böyle iken insanların telefon dinlemek istediklerinde beklentilerinin rahat bir şekilde karşılayan bir yazılım olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Spycep Nasıl Çalışır?

Spycep, sadece Android sisteme sahip olan akıllı cep telefonlarından çalışır. Bunun dışındaki sistemlere kurulması ve buralarda çalışması söz konusu bile değildir. Bundan dolayı kullanıcıların burada belirtilen ayrıntıya dikkat etmesi ve buna göre hareket etmesi gerekmektedir.

Telefon dinlemesi yapmak isteyen kişilerin öncelikle bu yazılımı satın alması ve daha sonra da dinlemek istediği kişinin mobil cihazına yüklemesi gerekmektedir. Yükleme işlemi son derece basittir ve hemen hemen herkes yapabilir. Ayrıca söz konusu işlem sadece 3 dakika sürer ve bu süre sonunda telefon takip programı çalışmaya başlar. Bunun dışında ise insanların ekstradan yapacakları manuel bir işlem yoktur.

Spycep Yasal Mı?

Spycep ile yapılacak olan işlemler, kullanıcıların şaşırmasına dahi neden olmaktadır. Bu işlemlerden bazıları telefon dinlemesi, GPS konum bulma, ortam dinleme, internet geçmişini öğrenme, sosyal medya hesaplarının etkin bir şekilde takibi, Whatsapp ve benzeri mobil uygulamaların takibi, telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi şeklindedir. Bunların iyi niyetli bir amacı gerçekleştirmek için kullanılması, yasalar bakımından herhangi bir sorun doğurmayacaktır. Fakat kötü niyetli kullanımlar sonucunda ortaya çıkacak olan durumun sorumluluğu tamamen kullanıcılara aittir.

https://www.dinlemecihazi.com üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; 0543 323 0 323.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat