Telefon Dinleme Android

Telefon Dinleme Android

Telefon dinleme Android cihazlarda daha etkin bir şekilde yapılsın diye özel olarak geliştirilmiş yazılımlar bulunmaktadır. Bunlar sayesinde insanların farklı ihtiyaçlarının etkin olarak karşılandığını söylemek yanlış olmayacaktır. Söz konusu yazılımların yapabildikleri sayesinde insanlar, sevdiklerini anlık olarak takip etme fırsatı yakalamakta ve bu sayede onların güvenliklerini uzaktan daha iyi sağlamaktadır.

Bilindiği gibi son dönemde yaşanan gelişmeler, telefon dinlemek isteyen kişilerin sayısını ciddi şekilde arttırmıştır. Bunun farklı nedenleri olsa da öncelikle kişilerin güvenlik endişesi ve bazı kuşkularını giderme adına böyle bir yola başvurmak istediklerinin bilinmesi gerekiyor. Bazı kişiler çocuklarının gün içinde nerede olduğunu öğrenmek için bazı kişiler ise eşlerinin kendisini gerçekten aldatıp aldatmadığını öğrenmek için telefon dinlemek istemektedir.

Telefon Dinleme Android Kurulumu

Telefon dinleme Android cihazlarda etkin olarak yapılabilen bir işlemdir fakat bunun için hedef telefona sorunsuz ve hatasız olarak kurulumunun yapılması gerekiyor. Kurulum için bilinmesi gereken bazı önemli hususlar vardır. Bu hususlardan birisi söz konusu yazılımların, Google Play Store üzerinde bulunmamasıdır. Bundan dolayı da yükleme yapabilmek için cihazın ayarlar bölümünden bazı izinlerin verilmesi gerekmektedir. Dışarıdan gelen dosyaların kurulumuna izin ver seçeneği aktif edildiğinde, kurulum sorunsuz bir şekilde yapılacaktır. Bunun haricinde ise Google Protect korumasının da kapatılması gerekmektedir.

Yukarıda bahsedilen işlemler yapıldıktan sonra telefon dinleme yazılımı kurulabilir. Kurulumu yapamayacağını ya da zorlanacağını düşünen kişiler, internette yer alan videolu ya da resimli anlatımlardan yararlanabilir. Böylece herkes rahat bir şekilde kurulumu yapabilecektir.

Telefon Dinleme Android Güvenli Mi?

Telefon dinleme Android cihazlarda farklı yazılımlar ile etkin olarak yapılabilir. Bunun için insanların öncelikle bir yazılım satın alması gerekmektedir. Casus yazılım olarak bilinen söz konusu programların satıldığı farklı yerler vardır ve insanlar bunlardan istediklerini tercih edebilir.

Casus program ile telefon dinleme, ortam izleme, galeri, rehber takibi, mobil uygulamalara erişim, sosyal medya hesaplarına giriş yapma ve GPS konum bulma gibi işlemler yapılmaktadır. Bu işlemler için kullanılacak olan yazılımın lisanslı olması, güvenlik noktasında herhangi bir sorun yaşanmasını engelleyecektir. Fakat lisanssız bir yazılım tercih edilirse bu noktada sorunlar yaşanabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat