Telefon Dinleme Ankara

Telefon Dinleme Ankara

Telefon dinleme Ankara ilinde etkin olarak yapılan bir işlemdir. Bilindiği gibi söz konusu işlem bir süreye kadar sadece emniyet güçleri tarafından yapılmaktaydı. Fakat gelişen teknolojinin insanlara sunmuş olduğu imkanlar sebebiyle artık pek çok kişi söz konusu işlemi rahatlıkla yapabilmektedir. Akıllı telefon kullanma noktasında herhangi bir zorluk yaşamayan insanların neredeyse tamamı, telefon dinlemesi yapabilir.

Gelişen teknolojinin insanlara sunmuş olduğu casus yazılım, sadece dinleme değil farklı işlevleri de sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Bundan dolayı insanlar gün içinde sevdiklerinin nerede olduğu sorusuna çok rahat bir şekilde cevap bulabilmektedir. Hatta söz konusu yazılım sayesinde elde edilen bilgiler, bazen insanların hayretler içerisinde kalmasına dahi neden olabilmektedir.

Telefon Dinleme Ankara Nasıl Yapılır?

Telefon dinleme Ankara, özel programlar aracılığıyla yapılmaktadır. Bu noktada bilinmesi gereken bazı gerçekler vardır. Öncelikle söz konusu yazılımlar sadece Android sisteme sahip olan cihazlarda çalışmaktadır. Buna bağlı olarak da kişilerin dinleyeceği cihazın bu sisteme sahip olması gerekiyor. Aksi takdirde dinleme yapılamayacak ve istenilen bilgilere ulaşılamayacaktır.

Telefon dinleme programı kurulumu, sadece 3 dakikada yapılan bir işlemdir. Fakat bunun için öncelikle telefonun ayarlar bölümüne giriş yapılarak gerekli olan izinlerin verilmesi şarttır. Bu izinler ve diğer bütün detaylar için videolu anlatımlar vardır. İnsanlar söz konusu anlatımları dinleyerek istedikleri zaman kurulumu sorunsuz olarak gerçekleştirebilir.

Kurulum biter bitmez, hedef telefon ile panel arasında bağlantı kurulmakta ve bu bağlantı sayesinde dinlemeler başlamaktadır. İnsanların ekstra manuel bir işlem yapmasına gerek yoktur.

Telefon Dinleme Programı Özellikleri

Telefon dinleme Ankara ilinde yapılırken kullanılacak olan yazılımların özellikleri farklılık göstermektedir. Farklılığa göre elde edilecek veriler değişecektir. Fakat genel olarak bu yazılımlar kullanılarak elde edilen verileri şu şekilde sınıflandırmak mümkündür:

  • Mobil uygulamaların tamamına erişim
  • Telefon hattı üzerinden yapılan görüşmelerin dinlenmesi, izlenmesi ve kaydedilmesi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan sesli, görüntülü ve yazılı görüşmelerin takibi
  • Galeri takibi
  • Rehber takibi
  • Mobil cihazın ekranını canlı olarak izleme ve şifreleri öğrenme
  • GPS konum bulma
  • Mikrofonun aktif hale getirilerek ortam dinlemesi yapma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat