Telefon Dinleme App

Telefon Dinleme App

Telefon dinleme App, sıradan insanların da mobil cihazları uzaktan dinlemesine imkan veren yazılımlardır. Söz konusu yazılımlar sadece Android sistemler için uygun olup IOS’da çalışmamaktadır. Bundan dolayı da telefon dinleme iPhone cihazlarda yapılamamaktadır. Bu tür iddiada bulunan kişiler, genellikle insanları dolandırmak istediğinden dikkatli olunması çok önemlidir.

İnsanların çocuklarını anlık olarak takip etme isteği her geçen gün biraz daha artmaktadır. Özellikle güvenlik noktasında endişelerin geldiği nokta dikkate alındığında, söz konusu durumun ne kadar önemli rahat bir şekilde anlaşılacaktır. Bunun haricinde ise kendisini aldattığını düşündüğü sevgili ya da eşini izlemek isteyenlerin sayısı da çok fazladır. Bu ve benzer ihtiyaçlar, casus yazılım adı verilen program sayesinde giderilmektedir.

Telefon Dinleme App Özellikleri

Android işletim sistemine sahip telefonlarda çalışan telefon dinleme App, sağlamış olduğu imkanlarla insanları şaşırtmayı başarmaktadır. Söz konusu uygulamanın yapabildiklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • Mobil cihazda takılı bulunan hat üzerinden yapılan bütün görüşmelerin tespiti
  • Mobil uygulamalardan yapılan sesli, yazılı ve görüntülü görüşmelerin tamamına erişim
  • Sosyal medya hesaplarına giriş yapma ve özel yazışmalara ulaşma
  • Galeriye erişim
  • Telefon kapalıyken panel üzerinden cihaza bağlanarak mikrofonun aktif edilmesi ve ortam dinleme
  • Kamera üzerinden ortam izlemesi yapma
  • Cihazın ekranını canlı olarak izleme ve girilen şifrelerin tamamını öğrenme
  • GPS özelliğinin aktif edilmesi ve konum tespiti yapma

Yukarıda yer alan özellikler dikkate alındığında ortaya çıkan sonuç, insanların beklentilerinin etkin olarak karşılanması demektir.

Telefon Dinleme Yazılımı Fiyatları

Telefon dinleme App, insanlara tahmin edemeyecekleri bilgilere çok rahat bir şekilde ulaşma imkanı sağlamaktadır. Söz konusu imkan için kişilerin bahsedilen yazılımı satın alması ve hedef telefona gizli bir şekilde yüklemesi gerekmektedir. Böylelikle yazılım işlevini yerine getirecek ve böylelikle insanlar istedikleri bilgilere ulaşmış olacaktır.

Telefon dinleme programı fiyatları, tercih edilecek olan seçeneğe bağlı olarak farklılık gösterecektir. Öncelikle söz konusu yazılımların birden fazla çeşide sahip ve bunların tamamının özelliklerinin de değişik olduğunun bilinmesi gerekiyor. Dolayısıyla da insanların ihtiyaçlarını karşılama adına yapacakları tercih, yazılımların fiyatlarını belirleme noktasında etkili olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat