Telefon Dinleme Böcekleri

Telefon Dinleme Böcekleri

Telefon dinleme böcekleri, özellikle filmlerden tanınan çok küçük aygıtlardır. Bunlar genellikle telefonun içerisine gizlice yerleştirilir ve böylece ilgili telefondan yapılan her türlü görüşmeyi dinlerdi. Fakat gelişen teknoloji sayesinde söz konusu işlem çok daha etkili bir şekilde yapılmaya başlanmış ve insanlar herhangi bir aygıta ihtiyaç duymadan istedikleri mobil cihazları dinleme imkanı yakalamıştır. Bunun en önemli nedeni akıllı telefonların kullanılmaya başlanmasıdır. Bilindiği gibi akıllı telefonlara yazılımlar yüklenebilmekte ve bundan dolayı casus program adı verilen özel bir yazılım, böcek görevini yerine getiriyor. Böylece farklı bir aygıta ihtiyaç kalmadan dinlemeler yapılabiliyor.

Telefon dinlemek, yukarıda anlatılanlardan dolayı her geçen gün biraz daha kolay hale gelmektedir. Bu sayede insanlar sevdiklerini yakından takip etme fırsatı yakalamakta ve bir anlamda onları uzaktan koruyarak tehlikelerden etkilenmeleri önlenmektedir.

Telefon Dinleme Böcekleri Nasıl Çalışır?

Telefon dinleme böcekleri olarak da bilinen küçük cihazlar, aslında bir mikrofon olup tespit ettiği sesi farklı bir merkeze aktarmaktadır. Bundan dolayı da insanların hedef telefondan yapmış oldukları her türlü görüşme çok rahat bir şekilde tespit edilmektedir. Fakat telefon dinleme uygulamaları sayesinde bu işlem çok daha etkili bir şekilde yapılmaya başlanmıştır.

Telefon dinleme uygulaması, sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışmaktadır. Söz konusu detay, dinlemeler için çok önemlidir. Bu detayın ardından ilgili uygulamanın gizli bir şekilde yüklenmesi şeklinde bir başka detay daha vardır. Buna bağlı olarak insanlar, satın aldıkları yazılımları sadece 3 dakika gibi bir sürede hedef telefona gizli bir şekilde yükledikten sonra dinleme işlemine başlayabilir. Bu uygulamalar sayesinde hedef telefon ile panel arasında otomatik olarak bağlantı kurulur ve böylece yapılan her türlü görüşme kayıt altına alınır.

Telefon Dinleme Programı Fiyatları

Yeni nesil telefon dinleme böcekleri olarak da adlandırılan programlar, farklı özelliklere sahiptir. Telefon dinleme programı fiyatları, özellik sayısına bağlı olarak artmakta ya da azalmaktadır. Böylece insanlar kendi ihtiyaçlarına bağlı olarak farklı yazılımları satın alarak fazla ödeme yapmaktan kurtulmuş olmaktadır. Alınan programın lisanslı olması, güvenlik anlamında önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat