Telefon Dinleme Casus Programı

Telefon Dinleme Casus Programı

Telefon dinleme casus programı, değişen insan ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap vermek adına geliştirilmiştir. Son derece önemli işlevlere sahip olan bu program, insanların ihtiyaçlarının tamamını etkin olarak karşılamaktadır. Bu yazılımlar tarafından yapılacaklar, insanların beklentilerini fazlasıyla karşılamakta hatta beklentilerinin üzerine çıkmaktadır.

Casus yazılım adı verilen programlar, kuruldukları telefonların tam bir casusa dönüşmesini sağlamakta ve bundan dolayı da casus telefon adını almaktadır. İsmi gibi casus olan mobil cihazlar, hedef kişiden her türlü bilginin elde edilmesine imkan vermektedir. Böylece insanlar sevdikleriyle ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilmekte ve onları bir takım tehlikelerden korumaktadır. Durum böyle olunca bu yazılımlara olan ilgi her geçen gün artmaktadır.

Telefon Dinleme Casus Programı Ne Yapar?

İnsanların bir takım ihtiyaçlarını karşılama adına geliştirilen telefon dinleme casus programı, farklı özelliklere sahiptir. Özellikleri hakkında detaylı bilgi verilmeden önce bunların sadece Android cihazlara kurulabildiğinin vurgulanması gerekiyor. Dolayısıyla da casus yazılım IOS sisteme sahip olan iPhone markalı telefonlarda çalışmamaktadır. İnsanların bu hususu bilerek hareket etmesi çok önemlidir.

Telefon dinleme programı, isminin aksine sadece telefon dinlemeyi değil daha fazla işlemi yapmayı mümkün hale getirmektedir. Söz konusu yazılımlar sayesinde elde edilecek bilgiler, insanların bazen ciddi şaşkınlık yaşamasına neden olmaktadır. Casus program tarafından yapılabilen işlemler genel olarak şu şekildedir:

  • Telefon hattı üzerinden yapılan görüşmelerin ve gönderilen SMS mesajların takibi, izlenmesi, dinlenmesi
  • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan sesli, yazılı ve görüntülü aramaların görüşülmesi
  • GPS özelliğinin aktif hale getirilmesi ve konum tespiti
  • Telefon kapalıyken dahi mikrofonun aktif hale getirilmesi ve ortam dinleme
  • Kameranın istenilen zaman açılması ve bu sayede ortam izlemesi
  • Telefon ekranının canlı olarak izlenmesi

Telefon Dinleme Programı ile Ortam Dinleme

Telefon dinleme casus programı tarafından yapılacak olan işlemlerden birisi ortam dinlemedir. Ortam dinleme, telefon kapalıyken dahi yapılan konuşmaların dinlenmesidir. Bunun için kurulum tamamlandıktan sonra panel üzerinden hedef telefona bağlanılmakta ve daha sonra buradan telefonun mikrofonu aktif hale getirilmelidir. Bu aşamadan sonra ise ortam dinleme yapılmaya başlar ve farklı bilgiler elde edilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat