Telefon Dinleme Cihazı Yapımı

Telefon Dinleme Cihazı Yapımı

Telefon dinleme cihazı yapımı, gelişen teknolojiyle son derece kolay bir hale gelmiştir. Teknolojinin sağlamış olduğu özel yazılımlar kullanılarak, dinleme cihazı telefonun kendisi olmaktadır. Böylece ekstra bir cihaz kullanıma ihtiyaç duyulmadan hedef telefon çok rahat bir şekilde dinlenmektedir.

Telefon dinlemek, insanların en önemli hayallerinden birisi olarak dikkat çekmektedir. Fakat buradaki temel hedef, insanların ailelerini ve diğer sevdiklerini farklı tehlikelerden koruma isteğidir. Yapılacak dinlemelerde elde edilen bilgiler sayesinde, insanlar sevdiklerinin tehlikeli ortamlardan uzak durmasını çok rahat bir şekilde sağlayabilecektir. Telefon dinleme yazılımları sayesinde burada bahsedilen işlemler mümkün hale gelmekte ve bu da insanlara çok büyük bir rahatlık sağlamaktadır.

Telefon Dinleme Cihazı Yapımı ve Casus Yazılım

Casus yazılım adı verilen programlar, insanların kullanmış oldukları mobil cihazlara yüklenebilmektedir. Sadece Android sisteme sahip olan cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışan yazılım, cihazların adeta bir casus telefon olmasına neden olmaktadır. Dolayısıyla da telefon dinleme cihazı yapımı bu şekilde mümkün olmaktadır denilebilir.

Telefon dinleme programı kurulumu, hemen herkesin yapabileceği basit bir işlem olmasına karşın bazı insanlar zorlanacağını düşünmektedir. Bu tür düşüncelerden kurtulmak isteyenler için internet üzerinde kurulum videoları yayınlanmıştır. Bu videolar izlenerek kurulum ile merak edilen bütün hususlara cevaplar bulunabilir. Böylece kurulum sorunsuz bir şekilde yapılacaktır.

Telefon takip yazılımları, gizli bir şekilde hedef telefonlara kurulmalıdır. Kurulumları sadece 3 dakika süren söz konusu yazılımlar, insanların her hareketini anlık olarak izleme yeteneğine sahiptir. Yani basit bir telefon dinleme işleminden çok daha fazlasını yapabilmektedir.

Telefon Dinleme ve Yapılan Diğer İşlemler

Yukarıda anlatılan yazılımlar sayesinde telefon dinleme cihazı yapımı sorunsuz bir şekilde gerçekleştirildikten sonra, ilgili kişi uzaktan adım adım izlenebilir. Bu izleme şu şekilde yapılmaktadır:

  • GPS konum bulma özelliği sayesinde ilgili kişinin gün içinde konumu sürekli takip edilebilir.
  • Telefon hattı ve Whatsapp, Skype gibi mobil uygulamalar üzerinden yapılan görüşmelerin tamamının takibi
  • Ortam dinleme
  • Sosyal medya hesaplarına erişim
  • Telefon ekranının canlı izlenmesi ve cihaza girilen şifrelerin tamamının öğrenilmesi
  • Galeri ve rehber takibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat