Telefon Dinleme Cihazı
Telefon Dinleme Cihazı

Telefon Dinleme Cihazı

Şirketimiz yazılımcıları tarafından kodlanan telefon dinleme programı, içerisinde barındırdığı özelliklerle birlikte siz müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sunmaktan gurur duyuyor. Telefonların teknolojik özelliklerinin devamlı olarak artması ile birlikte cep telefonlarında özel hayat ile ilgili sayısız bilgiler depolanıyor. Bu bilgilere erişme imkanı sağlayan telefon dinleme cihazı uygulamamız, karşı tarafın telefonuna ait bilgileri sizlere tek bir casus yazılımı ile gönderiyor. Birbirinden farklı özellikleri bünyesinde barındıran bu yazılım ile birlikte emin olun kafanızdaki soru işaretleri teker teker cevap bulmuş olacak.

Şüpheleri Ortadan Kaldırın

Telefon dinleme cihazı özelliğine erişebilmeniz için ilk olarak yapmanız gereken, sunduğumuz uygulamayı satın almak olacak. Gerekli satın alım işlemlerini tamamladıktan sonra size verilecek olan uygulamayı iki telefon arasında eşleştirmeniz gerekecektir. Bu işlemi de yaptıktan sonrasında karşı tarafın telefonuna gelen metin mesajları, sesli aramalar, görüntülü aramalar sizin tarafınızdan takip edilecektir. Bununla birlikte takip etmek istediğiniz kişinin internet geçmiş kayıtları, hangi web sitelerine girdiği, internette ne aradığına dair bütün bilgiler elinizin altında olacak.

Casus yazılımının yapmış olduğu maharetler bununla da sınırlı kalmıyor. Anlık mesajlaşma uygulamalarının neredeyse tümünü sizlere aktaran yazılım, WhatsApp mesajlaşmaları, Facetime aramaları, Viber konuşmaları, Skype yazışmaları gibi dökümanları da sizlere iletiyor.

Uygulamamızdaki Gizli Kamera Özelliğini Keşfedin

Karşı tarafın konum bilgisine de erişim imkanı sağlayan uygulamayı takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuyla eşleştirmeniz sadece 3 dakika gibi kısa bir zaman içerisinde gerçekleşiyor. Size verilen kontrol panelinden karşı tarafın takvim notlarına, hatırlatıcı bilgilerine, hatta o anda telefonu neredeyse o anda kamerayı açıp sizlere gizli kamera erişimi bile ulaşabiliyorsunuz. Rehberde kimlerin kayıtlı olduğuna dair de bilgileri sizlere aktaran telefon dinleme cihazı uygulaması ile birlikte cep telefonunuz bir dedektife dönüşüyor.

Android Telefonlarda Takip Sistemi

Fiyatlandırmaları da oldukça cazip olan casus yazılımını hemen edinmek için sitede bulunan telefon numaralarından ve linklerden bizlere ulaşabilir daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiz. Uzman kadromuz ile yıllardır piyasada aktif olarak hizmet veren şirketimizin sunduğu telefon takip programı, Android işletim sistemi ile çalışan bütün cep telefonlarında sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir.