Telefon Dinleme Programı Android

Telefon Dinleme Programı Android

Telefon dinleme programı Android cihazlar için geliştirilmiş ve çok sayıda işlevi yerine getiren özel yazılımlardır. Söz konusu yazılımlar sayesinde elde edilen veriler, insanların güvenlik endişelerini ve bir takım kuşkularını gidermek amacıyla kullanılmaktadır. Böylece insanların aklındaki sorular azalmakta ve bu da yaşam kalitelerinin artmasına neden olmaktadır.

Son yıllarda teknolojinin gelişim hızı, beklentilerin üzerine çıkmış ve her geçen gün yeni bir ürünü insanların kullanımına sunmuştur. Bu ürünlerden birisi olan akıllı mobil cihazlar, yaygın olarak kullanılmaktadır. Hemen herkesin cebinde olan bu cihazların en önemli özelliklerinden birisi, bunlara yazılım yüklenebilir olmasıdır. Bu özellik sayesinde, casus yazılım adı verilen dinleme programları kullanılabilmektedir.

Telefon Dinleme Programı Android Kurulumu

Telefon dinleme programı Android cihazlarda çalışmasına karşın bazı kişi ya da gruplar, IOS sisteminde de çalıştığını iddia etmektedir. Casus yazılım IOS ya da farklı bir sistemde kesinlikle çalışmamaktadır ve bu tür iddiaları ortaya atanların temel hedefi dolandırıcılıktır. Bundan dolayı insanların dikkatli olması ve bu tür iddialara inanması gerekir.

Casus yazılım kurulumu son derece basit olup sadece 3 dakika sürmektedir. Kurulum için hazırlanan ayrıntılı videolar bulunmakta ve insanlar bunları izleyerek söz konusu işlemi sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmektedir. Kurulum esnasında dikkat edilmesi gereken bazı ufak ayrıntılar vardır. Bunlardan birisi dışarıdan gelen uygulamaların kurulumuna izin verilmesi, diğeri ise Google Protect taramasının kapatılmasıdır. Bu iki işlem, telefonun ilgili menülerinden kurulum başlamadan önce yapılmalıdır.

Telefon dinleme programı Android kurulumu için öncelikle casus yazılımın hedef telefona gizli bir şekilde indirilmesi gerekiyor. Daha sonra ise normal bir uygulama gibi kuruluma başlanmalıdır. Bütün işlemler bu kadardır ve kurulum tamamlandıktan sonra dinleme yapılabilir.

Telefon Dinleme Programı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bu programlar özel olarak geliştirilmiş olup kurumsal firmalar tarafından lisanslı olarak satılmaktadır. Tercih edilecek olan ürünün lisanslı olması, çok büyük bir avantaj sağlamaktadır. Çünkü lisanslı demek, yasal olarak satışı yapılıyor demektir. Bu durum ise bir takım güvenlik risklerinin ortadan kalkması ve insanların güven içinde bu yazılımları kullanmasına imkan vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat