Telefon Dinleme Programı
Telefon Dinleme Programı

Telefon Dinleme Programı

Profesyonel yazılımcılar ile birlikte yapılan AR-GE çalışmaları sonucunda üretilen telefon dinleme programı, kişilerin ulaşmak istediği bilgilere tek bir yazılım ile kolay bir şekilde ulaşma imkanı sağlıyor.

Çok kısa bir süre içerisinde takibi yapılacak olan cihaza erişim sağlandıktan sonra geriye sadece karşınızdaki kişiyi takip etmek kalıyor. Yapılan yükleme sonrasında karşınızdaki kişiye ait verilere tek bir program aracılığı ile ulaşabiliyorsunuz.

İkili ilişkilerde yaşanan aldatma vakaları, dolandırma, kandırma gibi olumsuz sonuçların önüne geçebilmek adına müşteriler tarafından tercih edilen casus yazılımı, gerçek bilgiye doğrudan ulaşabilme imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra aile içerisinde, özellikle ebeveynler tarafından çocuklarının denetimi için tercih edilen takip yazılımı, çocuklarınızın kontrol altında kalmasına da olanak sağlıyor.

Şirketimizle irtibata geçtikten sonra kullanılan cep telefonunun yazılıma uygun olup olmadığını öğrenip, programı edinebilirsiniz. Şirketimiz tarafından sunulan yazılımın, hazır paket yazılımlar ile karıştırımaması gerektiğini göz ardı etmemeniz tavsiye edilirken, piyasada bulunan onlarca uygulamanın doğrudan sonuç vermediğini küçük bir araştırma ile öğrenebilirsiniz.

Virüs Dağıtan Yazılımlardan Uzak Durun!

Genellikle virüs bulaştırma amacıyla dağıtılan piyasadaki bu uygulamaları satın aldıktan sonra muhattap bulamamanız bir tesadüf değil. Şirketimiz, satın alımdan sonra da teknik destek konusunda sizlere hizmet vermektedir.

Android tabanlı cep telefonlarına birebir uyumlu olarak çalışan telefon dinleme programı ile birlikte takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna anında senkronize olabileceksiniz. Takip etmek istediğiniz kişinin anlık mesajlaşma uygulamalarındaki yazışmaları, sesli aramaları, fotoğraf ve video galerisi, e-mailleri ve sosyal medya hesapları gibi özel bilgilerine sadece tek bir yazılımla ulaşma imkanına sahip olacaksınız. Bu konuda yaşadığınız en ufak bir sorunda şirketimiz yetkilileri ile birebir irtibata geçerek de anlık teknik destek alabileceksiniz.

Peki Kurulan Takip Programı Başkaları Tarafından Anlaşılabilir mi?

Özel yazılım ekibimiz sayesinde takip edilecek cep telefonuna kurulacak olan yazılım ile birlikte istediğiniz zaman telefonu takibe alıp, istediğiniz zaman takibi bırakabileceksiniz. Dışarıdan hiçbir şekilde kurulu olduğu belli olmayan uygulama ile birlikte, üzerinizde en ufak bir şüphe bile olmayacak. Konu hakkında merak ettiğiniz bilgileri uzman ekibimize sorarak gerekli bilgileri detaylı bir şekilde edinebilirsiniz.