Telefon Dinleme Takip Programı

Telefon Dinleme Takip Programı

Telefon dinleme takip programı, yaptıkları ile insanları şaşırtan çok özel yazılımlardır. İnsanların ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen bu programlara casus yazılım da denilmektedir. Genellikle aldatıldığını düşünen kişiler ya da çocuğunu takip etmek isteyen aileler tarafından kullanılmaktadır. Fakat bunların haricinde de farklı amaçlar için çok fazla kullanıldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Casus yazılım Android cihazlarda sorunsuz bir şekilde çalışmasına rağmen bunun dışındaki sistemlere sahip olan mobil cihazlarla uyumsuzluk sorunu yaşamakta ve çalışmamaktadır. Bundan dolayı dinleme yapmayı planlayan insanların bu hususa dikkat etmesi gerekir. Aksi durumda beklentiler boşa çıkmış olacak ve dinleme yapılmayacaktır.

Telefon Dinleme Takip Programı Kurulumu

İnsanların farklı alanlardan kullandıkları telefon dinleme takip programı kurulumu, sadece 3 dakika içinde tamamlanmaktadır. Normal bir uygulama yükleme işlemine çok fazla benzemesine karşın bazı ufak farklılıkların da olduğunun altının çizilmesi gerekiyor. Bu farklılıkların başında kurulum öncesinde verilecek olan izinler gelmektedir. Bilindiği gibi Android, sadece Google Play üzerinden gelen uygulamalara izin vermektedir. Telefon dinleme programı buradan gelmediği için dışarıdan gelen uygulamalara izin verilmesi gerekiyor. Böylece kurulumda sorun yaşanmayacaktır.

Casus yazılım kurulumu için hazırlanan videolu anlatımlar bulunmaktadır. Bunlar detaylı olarak incelenerek kurulum hakkında daha detaylı bilgi alınabilir. Böylece kurulum esnasında herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Kurulumu, akıllı telefon kullanabilen kişiler çok rahat bir şekilde yapabilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus, yapılan işlemin gizli olmasıdır. Aksi takdirde dinleme, etkili olmayacaktır.

Telefon Dinleme Takip Programı Özellikleri

Telefon dinleme takip programı, sahip olduğu özellikler ile insanları hem şaşırtmakta hem de beklentilerine etkin bir şekilde cevap vermektedir. Telefon takip programı tarafından yapılabilen işlemlerden bazıları şu şekildedir:

 • Telefondan yapılan her türlü sesli, yazılı ve görüntülü görüşmenin dinlenmesi, izlenmesi
 • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan görüşmelerin takibi
 • Rehber takibi
 • Galeri takibi
 • Sosyal medya uygulamalarına erişim
 • GPS özelliğinin aktif edilmesi ile konum tespiti
 • Telefonun ekranının canlı olarak izlenmesi
 • Ortam dinlemesi
 • Ortam izlemesi
 • Mobil uygulamaların tamamına erişim
 • Menülere erişim

Bunların haricinde de farklı özellikler bulunmasına karşın bunların tercih edilecek yazılıma bağlı olarak değiştiğinin bilinmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat