Telefon Dinleme Yazılımı
Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon Dinleme Yazılımı

Cep telefonu dinleme yazılımı hizmeti ile artık geçmişte kalan fiziksel casusluk ve dedektif tutma gibi olaylar tarihe karışıyor. Yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz tarafından üretilmiş olan telefon dinleme yazılımı sayesinde yakınını, iş arkadaşını veya özel hayatındaki kişiyi takip etmek isteyen müşteriler, aklındaki soruları bu yazılım ile cevaplıyor.

Karşımızdaki kişinin cep telefonundaki bilgileri elde edebilmek için öncelikle sitemizin iletişim bölümünden gerekli ulaşım yöntemini seçtikten sonra bizlere ulaşıp gerekli programı edinmeniz gerekiyor. Bu yazılım ile birlikte takip etmek istediğiniz kişiye dair bütün bilgilere ulaşabiliyorsunuz. Sosyal medya hesaplarında nasıl bir aktivitede bulunduğundan, WhatsApp’taki bütün yazışmalarına kadar bilgiler yazılımın içerisinde bulunan bir kontrol paneli sayesinde an be an sizlere aktarılıyor. “Peki bu kadar başarılı işlemlerden sonra karşı tarafın bunu anlaması mümkün oluyor mu?” şeklinde aklınızda bir soru belirirse de, programı üreten şirketimiz yazılımcıları bu konuda hassas bir çalışma gerçekleştirerek takip etmek istediğiniz cep telefonuna gizli bir erişim sağlıyor. Bu erişim 3 dakikada sağlanırken, telefonun ana ekranında uygulamanın yüklendiğine dair hiçbir iz kalmıyor. Bununla beraber uygulama yöneticisinde de yazılımın yüklendiğine dair rapor da bulunmuyor.

Telefon Dinleme

Casus yazılım ile birlikte takip ettiğiniz kişinin cep telefonundaki bütün hareketlerini görebiliyor ve kaydedebiliyorsunuz. Bütün bu profesyonel hizmetler cüzi bir miktarda sizlere sunuluyor. Piyasada bu ve buna benzer birçok casus yazılımı bulunurken dikkat edilecek olan husus ise güvenli ticaret anlayışı benimsemiş olan firmalarla çalışmanız olacaktır. Zira Çin üretimli uygulamaları sizlere para karşılığı satan kişiler gizli bilgilerinizi ele geçirebilir ve karşıdaki kişiyi takip edeyim derken fidye korsanlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden yerli üretim olan ve haftanın 7 günü sizlere destek veren teknik servis ekibi bulunduran firmamız ile iletişime geçerek bu ürünü kullanmanızı tavsiye ederiz.

Android işletim sistemi ile çalışan bütün cep telefonlarında kullanılabilen casus yazılımı, kolay kurulumu, pratik kullanılabilen arayüzü ile müşterilerimizi son derece memnun etmektedir. Telefon takip yazılımı hakkında merak ettikleriniz ve sormak istediğiniz bütün soruları sitemizdeki iletişim bölümünden bizlere ulaşarak iletebilirsiniz.