Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Telefon Takibi Nasıl Yapılır?

Telefon takibi nasıl yapılır sorusu, insanların uzun süredir üzerinde düşündüğü konulardan birisidir. Bu sorunun net bir cevabının olması, uzun yıllar almıştır. Her ne kadar daha önceki zamanlarda polis ve benzer birimler tarafından telefon dinlemesi yapılıyor olsa da sıradan insanların böyle bir imkanı yoktu. Fakat gelişen teknoloji sayesinde artık sıradan insanlar da rahat bir şekilde istedikleri kişilerin telefonlarını dinleyebilmektedir.

Telefon dinlemek isteyen kişilerin özel yazılımlar kullanması gerekmektedir. Bu yazılımlar sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışmakta ve bunun haricindeki sistemlerde çalışmamaktadır. Buna bağlı olarak kişilerin Android ayrıntısına dikkat etmesi çok önemlidir. Farklı bir sistem için bu yazılımlar satın alındığında, ödenen paranın boşa gideceği bilinmelidir.

Telefon Takibi Nasıl Yapılır? Kullanılacak Yazılımlar

Telefon takibi nasıl yapılır konusu gündeme geldiğinde, insanlar direkt olarak bu alanla ilgili olan yazılımları düşünür. Bu yazılımlar, yakın zamanda geliştirilmiş olup farklı avantajlara sunar. Telefon dinlemesi yapılması için önce bunların satın alınması daha sonrada hedef cihazlara doğru bir şekilde kurulumunun yapılması gerekir. Bu noktada bilinmesi gereken bir diğer ayrıntı da yazılımların uzak kurulması gibi bir şeyin olmadığıdır. Dolayısıyla da insanlar sadece fiziki olarak erişebildikleri mobil cihazları dinler. Farklı cihazlara yazılımlar yüklenemez.

Yükleme yapıldıktan hemen sonra dinleme ve takip otomatik olarak başlar. Telefon dinlemek için herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. Fakat takip noktasında farklı bilgilere ulaşma adına panel üzerinden giriş yapılarak hedef cihazın kontrolünü tamamen ele geçirilmesi gerekir. Böylece telefonun farklı özellikleri aktif hale getirilmek suretiyle bir takım önemli bilgiler elde edilebilir.

Telefon Takip Programı Özellikleri

Telefon takibi nasıl yapılır konusunda önemli bir yer tutan programların özellikleri insanları fazlasıyla şaşırtmaktadır. Bu yazılımlar tarafından sahip olunan bazı özellikler şunlardır:

  • Mobil uygulamalar ve telefon hattı üzerinden yapılan bütün görüşmelerin ayrıntılı olarak ele geçirilmesi
  • Mobil uygulamaların tamamına erişim sağlama
  • Sosyal medya hesaplarına giriş yapma
  • Mobil cihazın ekranını canlı olarak izleme ve bu sayede farklı şifreleri öğrenme
  • GPS özelliğinin aktif hale getirilerek konum tespiti yapma
  • Ortam dinleme ve izleme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp chat