Telefon Takip Cihazı
Telefon Takip Cihazı

Telefon Takip Cihazı

Sevgilisinin çeşitli hareketlerinden şüphelenenler, çocuklarının telefonda kimlerle konuştuğunu bilmek isteyenler, iş hayatında kendisinin ardından neler konuşulduğunu öğrenmek isteyenler müjde, tam size göre bir casus yazılımı artık hizmetinizde. Bundan sonra öğrenmek istediğiniz bilgileri başkaları aracılığıyla değil kendi gözlerinizle, kendi kulaklarınızla kilometrelerce uzakta dahi olsanız duyacak ve göreceksiniz. Şirketimiz tarafından yazılan ve yıllardır piyasada aktif olarak hizmet verdiğimiz telefon takip cihazı ile birlikte her şey eskisinden daha şeffaf ve anlaşılabilir olacak. Hayatınızda olup biten bütün gerçekleri öğrenmek için hazır olun.

Telefon Takip Cihazı ile Yapamayacağınız Şey Yok!

Android cep telefonlarının hepsinde aktif olarak çalışan ve hiçbir sorunla karşılaşmayacağınız casus yazılımı ile birlikte takip etmek istediğiniz kişinin cep telefonuna erişim sağlamanız gerekecektir. Bu adımlarda teknik destek ekibimiz sizleri yönlendirecek ve bu aşamaları çok kolay bir şekilde gerçekleştireceksiniz. 3 dakika süren eşleştirme sonrasında karşı tarafın cep telefonunda olup biten her şey anında sizin elinizde olacak. WhatsApp görüşmeleri, Facebook, Instagram, Twitter, Viber, Skype, Hangout görüşmeleri sadece bir uygulama kadar uzağınızda olacak.

Takip ettiğiniz kişinin yaptığı bütün sesli aramaları bire bir takip edebileceğiniz bir uygulama olan telefon dinleme programı  Samsung, Sony, HTC, LG,  General Mobile, Huawei, Vestel ve Turkcell marka bütün cep telefonlarında aktif olarak çalışmaktadır.

Karşı Tarafın Fotoğraf ve Video Galerisine Erişmek

Telefon takip cihazı ile birlikte karşı tarafın video ve fotoğraf galerisine erişebilir ve hatta o anda telefon tuş kilidinde olsa bile kamerasını açıp ortamı gözetleyebilirsiniz. Bununla birlikte ortamdan video kaydı ve ses kaydı da alabileceğini uygulamada birbirinden farklı özellikler bulunmaktadır. Piyasada birçok benzeri de bulunan bu tip casus yazılımları yüklerken dikkat edilecek önemli noktalardan biri de Çin malı yazılımlar yüklememenizdir. Çünkü şirketi belli olmayan uygulamalar telefonunuza zarar verecek ve hatta virüs bulaştıracaktır. Bu kapsamda şirketimiz, yıllardır piyasada aktif olarak bulunması ve bilinirliği ile bu sorunlarla da karşılaşmamanız adına çalışmaktadır. Telefon dinleme programı ile ilgili olarak aklınıza takılan soru ve öneriler için sitede bulunan telefon numarasından bizlere ulaşabilir telefon takip cihazı uygulaması için sipariş verebilirsiniz.