Telefon Takip Cihazları
Telefon Takip Cihazları

Telefon Takip Cihazları

Cep telefonlarının güvenlik önlemleri her geçen gün artmaya devam ediyor. Bununla birlikte karşı tarafın cep telefonuyla neler yaptığını öğrenmek ise güçleşiyor. Bu durumda devreye biz giriyoruz. Bu sorunları aşmak için üretilen ve uzun bir AR-GE çalışması sonucunda piyasaya çıkardığımız telefon takip uygulaması ile hiçbir telefon sizin için bir uzak olmayacak.

İçerisinde barındırdığı birbirinden yenilikçi ve yaratıcı özellikler ile casusluk konusunda bir devrim yaratan telefon takip uygulaması ile cep telefonları artık birer telefon takip cihazına dönüşecek. Eşinin kendisini aldattığını düşünen kişilerin sıklıkla tercih ettiği en etkili yöntemlerden biri olan telefon takip cihazı uygulaması, bu tip durumlar için son derece çözümcül bir işleyiş sergilemektedir.

Telefon Görüşmeleri Kayıt Altına Alınıyor

Takip edilecek olan cep telefonu ile sizin cep telefonunuz arasında kurulacak ve çok kısa süren bir eşleştirmenin ardından artık karşı tarafın cep telefonu size naklen yayın yapıyor olacak. Bu da demek oluyor ki karşı tarafa gelen bir WhatsApp mesajı sizin ekranınızda da belirecek. Yapılan sesli telefon görüşmeleri size anında aktarılacak. Daha önce kimlerle görüşüldü, kaç dakikalık bir görüşme gerçekleştirildi, kimlerle mesajlaşıldı, bu ve bunun gibi birçok bilgi telefon takip cihazı uygulaması ile artık avucunuzun içinde olacak.

3 Dakikada Kolay Kurulum

Şu anda piyasada bulunmakta olan bütün Android cihazlarda çalışabilen casus yazılımının kurulumu ise oldukça basit. Şayet casus yazılımının kurulumunda yaşadığınız en ufak bir problemde müşteri hizmetleri ekibimizle irtibata geçerek yardım isteyebilir, kurulumu daha net ve hızlı yapılması adına daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Anlık Ortam Takibi Yapabilme Özelliği

Telefon takip cihazı ile birlikte karşı tarafın cep telefonunun kamerasına erişebilir, kişi o an neredeyse o ortamı kendi cep telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz. Ebeveynlerin, çocuklarını takip edebilmesi için de son derece kullanışlı olan casus yazılımı telefonlarınızda tam performanslı bir şekilde çalışmaktadır.

Siz de aklınızdaki bütün şüphelerden kurtulmak, daha ferah ve daha şeffaf bir hayat yaşamak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçerek telefon takip cihazı uygulamasını edinebilir, rahat bir nefes alabilirsiniz. Her türlü soru ve görüşleriniz için bizimle irtibata geçmeyi unutmayın.