Telefon Takip Etme
Telefon Takip Etme

Telefon Takip Etme

Yazılım alanında yıllardır hizmet vermekte olan firmamız tarafından hazırlanmış olan casus yazılımı, telefon kullanıcılarının birçok sebepten ötürü kullandığı bilgi edinme programları arasında yer almaktadır. Özellikle ailevi durumlar, ilişkilerdeki güvensizlik, iş hayatında yaşanan çeşitli olumsuzluklar ve benzeri haller için tercih edilen telefon takip programı, yazılımcılarımız tarafından son derece titizlikle hazırlanmış ve hazır kodlarla değil sıfırdan kodlanarak yazılmıştır.

Casus Yazılımının Kullanım Alanları Oldukça Geniş

İlk olarak takip programının kullanım alanına değinecek olursak, takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna yapılan erişimden sonra o kişinin telefonunun bir kopyası da neredeyse sizin elinizde olacak. Bu da demek oluyor ki o kişinin yaptığı sesli aramalar, mesajlaşmalar, elektronik postalar ve sosyal medya aktiviteleri gibi bilgiler direkt olarak size aktarılacak.

Programı yüklemek istediğiniz cep telefonunun ilk olarak Android tabanlı olması gerekmektedir. Bu şartı karşılayan bütün cep telefonlarını herhangi bir kısıtlama olmadan takip edebilirsiniz. 3 dakikada kurulumu gerçekleştirilen uygulama, telefon üzerinde de herhangi bir kanıt bırakmıyor. Bununla birlikte bu programı yüklemenizden de şüphe duyulabilecek en ufak bir detaya yer verilmiyor.

Takip Uygulaması Yazılımcılarımız Tarafından Özenle Hazırlandı

İçinizi yiyip bitiren kuşku, güvensizlik ve abartılı paranoya gibi durumların önüne geçmenize imkan sağlayan casus yazılımı, şirketimiz yazılımcıları tarafından titizlikle hazırlanmış ve en ufak ayrıntılara kadar yer verilmiştir. Şirketimiz tarafından üretilen yazılımda, piyasa bulunan diğer dinleme uygulamalarından farklı olarak Çin’deki yazılımcılar tarafından üretilmiş hazır kodlar değil sıfırdan kodlama tekniği uygulanmıştır. Bu da demek oluyor ki telefonunuza yüklenen yazılım, dışarıdan kontrol edilemiyor ve virüs gibi tehditlerden uzak kalıyor. Kaynağı bilinmeyen uygulamaların, müşterileri mağdur etmemesi adına özen gösteren yazılımcılar, uygulamayı kullanırken yaşadığınız sorunlara destek verebilmek adına sizlere teknik destek hizmeti de sağlıyor.

Siz de Android işletim sistemine sahip cep telefonunuz ile karşınızdaki kişinin telefonda neler yaptığını merak ediyorsanız vakit kaybetmeden sitede yer alan iletişim bilgileri vasıtasıyla bizlerle iletişime geçin ve gerekli bilgileri aldıktan sonra uygulamanın tadını çıkarın.