Telefon Takip Programı
Telefon Takip Programı

Telefon Takip Programı

Profesyonel kadrosu ile hizmet vermekte olan şirketimiz, telefon takip programı konusunda teknik ve yazılım desteği sağlamaktadır. Müşterilerin istekleri doğrultusunda istenilen cihaza yüklenilen casus yazılımı ile birlikte artık kafanızdaki şüphelere tek bir uygulama ile son verebilirsiniz. Özel üretim olan yazılım, piyasada bulunan diğer hazır kodlanmış takip uygulamalarının aksine son derece stabil çalışmaktadır.

Telefon Takip Programını Hangi Telefonlarda Çalıştırabilirim?

Android işletim sistemi tabanlı bütün cep telefonu ve tablet cihazlarında sorunsuz ve optimize bir şekilde çalışan uygulama, piyasada bulunan cep telefon modellerinin yaklaşık yüzde 90’ında aktif olarak çalışmaktadır. Takip etmek istediğiniz kişinin telefonuna sağlanacak olan erişimden sonra artık geriye istediğiniz bilgiyi edinmek için o telefonu takip etmek kalıyor. 3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde erişim sağlanan telefon artık sizin bir uygulama kadar uzağınızda olacak. Bununla birlikte söz konusu yazılım, telefon üzerinde herhangi bir iz bırakmamakla birlikte fabrika ayarlarına geri dönülse dahi telefondan siz istemediğiniz sürece silinemiyor olacak.

Takip Programı ile Neleri Takip Edebilirim?

Telefonunuza yüklenen özel bir yazılım ile birlikte takip etmek istediğiniz kişiye ait neredeyse bütün özel bilgilere ulaşabilirsiniz. WhatsApp yazışmalarından, e-maillere kadar bütün yazılı ve sesli dosyalara erişim imkanı sunan yazılım, aynı zamanda bu dosyaları yedekleme imkanını da sizlere sunuyor. Karşı tarafın yapmış olduğu sesli telefon görüşmelerini saniye saniye kaydeden ve bunları sizler için depolayan yazılım hakkında yaşadığınız en küçük bir sorunda teknik destek ekibimiz sizlerin sorununu çözmek için hazır bulunuyor olacaklar.

Yaşadığınız Teknik Problemlerde Yanınızdayız!

İnsan ilişkilerinde sıklıkla yaşanan güven sorunlarının çözümü adına alternatif bir yöntem olarak kabul edilen casus yazılımlarının güvenli olması, müşterilerin aradıkları kriterlerin başında gelmektedir. Piyasada ücretli bir şekilde satılan ya da sırf indirme sayısı artsın diye ücretsiz olarak dağıtılan takip programlarının birçoğu bünyesinde barındırdığı virüsler ile bilgisayar korsanlarının eline koz vermekten başka hiçbir işe yaramıyor. Zira bu konu hakkında insanların bu uygulamaların yapımcılarından herhangi  bir teknik destek alamamış olmaları da cabası. Bunları göz önünde bulundurarak telefon takip cihazı uygulamasını edinmek için sitemizi inceledikten sonra destek ekibimizle iletişime geçerek yazılım hakkında detaylı bilgileri edinebilirsiniz.