Telefon Takip
Telefon Takip

Telefon Takip

Piyasada bulunan onlarca Çin menşeli takip programlarından daha farklı, daha stabil çalışan ve müşteri hizmetleri ile sizlere sürekli olarak destek veren şirketimiz, sunduğu telefon takip programı ile birlikte siz müşterilerini memnun etmek için aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Özellikle iş hayatında, ikili ilişkilerde yaşanan güvensizlik, şüphe yaratan duygular ve olaylardan doğan kafa karışıklıklarını bir çırpıda giderecek olan telefon takip etme programı, karşıdaki kişiye ait neredeyse bütün bilgileri sizlere bir yazılım aracılığı ile ulaştırıyor.

Telefon Takip Programının Kurulumu ve Kullanımı Hakkında Önemli Bilgiler

Sanal casusluk işlevi sağlayan takip uygulamaları, 3 dakika içerisinde cep telefonunuza kuruluyor ve kurulum yapıldığına dair bir iz kalmıyor. Takip edilecek olan telefona sağlanan erişim ile birlikte artık karşınızdaki kişinin kişisel yazışmalarına, e-maillerine, sesli ve görüntülü konuşmalarına tanıklık edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra, erişim sağlanan telefona anlık bağlantı kurarak kamerasına eriştikten sonra hangi ortamda bulunduğunu, görüntülü ve sesli bir şekilde görebiliyorsunuz.

Günümüzde cep telefonu uygulamaları piyasasında birçok muadili bulunan bu tip programlar, genellikle Çin menşeli olup, hazır yazılım üzerinden hizmet vermektedir. Bu programlar da müşterileri mağdur ederek, hizmet almalarını engellemektedir. Şirketimizin sağladığı takip uygulamaları, sıfırdan yazılmış kodlar ile yazılıma dökülerek, takip etmek istediğiniz telefona ait erişimleri kolaylıkla sağlamaktadır. Olası yaşanan aksiliklerde ise şirketimiz her türlü desteği müşterilerine sunarak, haftanın her günü sizlere yardımcı olmaktadır.

Telefonu Casus Telefon Haline Getirmek Tehlikeli midir?

Telefon takip etmek istenilen cep telefonuna kurulan uygulama ile birlikte karşıdaki cihazı sadece siz takip edebiliyorsunuz. Bu konuda herhangi bir tehlike arz etmemekle birlikte, bilgiler sadece size aktarılmaktadır.

Aile ve iş hayatında yaşanan güvensizlik gibi duyguların önüne geçen casus uygulaması, eşinden şüphe duyan kişiler, işçisine güvenmeyen patronlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kurulacak olan yazılım ile birlikte, takip etmek istediğiniz kişinin asıl duygu ve düşüncelerine ulaşılabilmektedir.

Sorunsuz bir şekilde hizmet sunan yazılım, piyasa üzerinde bulunan birçok cep telefonu modeli ile çalışmaktadır. Bu telefonlar arasında Anroid işletim sistemi tabanlı bütün cep telefonları bulunmaktadır. Sayfamızı detaylı bir şekilde inceledikten sonra iletişim sayfasından bizlere ulaşarak yazılımın siparişini verebilirsiniz.